Motogama Spółka Jawna to Firma z tradycjami, działająca na rynku od 1992 roku, jako dystrybutor części samochodowych. Przez kilkadziesiąt lat istnienia udało nam się wypracować skuteczne rozwiązania, nabyć specjalistyczną wiedzę na temat branży oraz zdobyć nienaganną reputację. Dysponujemy odpowiednimi zasobami, umożliwiającymi skuteczne zarządzanie Firmą. Posiadamy doświadczony zespół pracowników, który jest w stanie sprostać zmieniającym się wymogom. Jesteśmy skoncentrowani na Klientach, naszym priorytetem jest dążenie do wyjątkowych standardów, we wszystkim, co robimy.
Naszymi dostawcami są światowi liderzy, produkujący części zamienne, jako wyposażenie oryginalne (OE) dla dużych koncernów samochodowych, jak i na rynek wtórny. Dzięki bezpośredniej współpracy z największymi producentami, zapewniamy bardzo dobre ceny na najlepsze na świecie części, jakość oferowanych produktów, szybkość oraz wygodę ich dostawy.
 


nowe
Budynek

Nasza oferta skierowana jest do hurtowni oraz sklepów motoryzacyjnych. Dążymy do sprostania wszelkim wymaganiom stawianym przez Klientów. Oferujemy pełną obsługę od przedstawienia kompletnej oferty handlowej, poprzez stały kontakt z Działem Obsługi Klienta, po dostarczenie towaru bezpośrednio do Państwa firmy. Wygodę oraz szybkość dostaw gwarantujemy, dzięki własnemu transportowi lub firmom spedycyjnym.
Najważniejsze jest dla Nas partnerstwo i uczciwość, koncentrując się na potrzebach naszych Klientów oferujemy im wsparcie poprzez programy inwestycyjne, zakupy ratalne, atrakcyjne promocje i programy lojalnościowe.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Magazyn

Newsletter
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi promocjami, nowościami i aktualnościami, podaj nam swój adres e-mail.

Wybierz język Twojego newslettera:
Potrzebujemy również Twojej zgody, żebyś został naszym subskrybentem.Strona motogama.pl używa plików cookies w celu realizacji usług oraz prowadzenia anonimowych statystyk. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim urządzeniu. Zgodę możesz cofnąć zmieniając ustawienia przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce Prywatności.
Akceptuję