Wycieraczki Bosch Aerotwin – teraz jeszcze bardziej skuteczne!

Sprawne wycieraczki, podobnie jak hamulce i oświetlenie, są bardzo ważne dla zapewnienia bezpieczeństwa na drodze.

Jazda z mażącymi lub niezbierającymi wody wycieraczkami jest szczególnie niebezpieczna w deszczowym sezonie jesiennym. Niestety część kierowców przypomina sobie o wymianie wycieraczek już podczas deszczu, gdy szyba jest zamazana i nie widać dobrze drogi lub jej uczestników.

Dlatego tak ważne jest, aby o wymianie wycieraczek pomyśleć odpowiednio wcześniej, zanim zaskoczą nas złe warunki pogodowe.

Zachęcamy do wyboru wycieraczek płaskich Bosch Aerotwin, które:

  • doskonale oczyszczają szybę,
  • pracują płynnie i bezszelestnie,
  • mają do 30% dłuższą żywotność.

Wycieraczki firmy Bosch – optymalne rozwiązanie niezależnie od pogody

Dzięki ulepszonej technologii gumy syntetycznej z powłoką Power Protection Plus oraz sprawdzonym szynom stabilizującym Evodium, wycieraczki Bosch zapewniają doskonałą widoczność na dłużej, zwiększając bezpieczeństwo i satysfakcję z jazdy. Pióra wycieraczek równomiernie naciskają na szybę oraz czyszczą ją na całej powierzchni bez pozostawiania smug. Poprawiona została także ich odporność na wpływy środowiskowe i zanieczyszczenia szyby.

Szyny stabilizujące Evodium: To dwie zaawansowane technologicznie szyny stabilizujące, zapewniające duży i równomierny nacisk na szybę, dzięki czemu czyszczenie przedniej szyby odbywa się na całej jej powierzchni, bez pozostawiania smug.

Nowa formuła Long Life: Oznaczenie Long Life na opakowaniu mówi wszystko! Przygotowane na każdą pogodę wycieraczki Bosch są:

  • poparte wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji piór wycieraczek,
  • objęte rygorystycznymi testami eksploatacyjnymi i wytrzymałościowymi w laboratorium i w pojeździe,
  • ulepszone dzięki nowej formule gumy syntetycznej i innowacyjnej technologii wykonania.

Warto wybrać zestaw dedykowany, który jest łatwiejszy w doborze i montażu od wycieraczek pojedynczych. Komplet wycieraczek jest idealnie dopasowany do krzywizny szyby w danym pojeździe, a dedykowany adapter pozwala na szybki i bezproblemowy montaż. Odwiedź www.wycieraczkibosch.pl, gdzie sprawdzisz, jakie wycieraczki dedykowane są dla Twojego modelu samochodu.


Wycieraczki Bosch Aerotwin – teraz jeszcze bardziej skuteczne!
Podziel się na:
Newsletter
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi promocjami, nowościami i aktualnościami, podaj nam swój adres e-mail.

Wybierz język Twojego newslettera:
Potrzebujemy również Twojej zgody, żebyś został naszym subskrybentem.Strona motogama.pl używa plików cookies w celu realizacji usług oraz prowadzenia anonimowych statystyk. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim urządzeniu. Zgodę możesz cofnąć zmieniając ustawienia przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce Prywatności.
Akceptuję