MOTOGAMA spełnia wakacyjne marzenia na rajskiej wyspie!

Odkryj razem z Nami bajkowy MAURITIUS!


Termin promocji
od 11 lutego 2019 do 11 grudnia 2019 lub do wyczerpania zapasów
Zasady promocji:

Serdecznie zapraszamy Wszystkich do udziału w akcji promocyjnej, w której można zdobyć zaproszenie na wyjazd konferencyjno - szkoleniowy na MAURITIUSIE. 

Odkryj razem z Nami bajkowy MAURITIUS – wyspę cudownych białych plaż, błękitnych lagun i dziewiczej roślinności


Spełnij swoje  marzenie i weź udział w naszej akcji, wystarczy, że w okresie od 11 lutego do 11 grudnia osiągniesz jako jeden z pierwszych, określony przez nas indywidualny cel zakupowy na grupach towarowych:

Airtex, Autofren Seina, Bosch*, Brembo, Clean Filters, Continental Contitech, Corteco, Champion, Dayco, Delphi Technologies*, Delsah, Denso, Dys, GT Bergman,  Hella, Impergom, Jurid, Kyb, Magneti Marelli *, MTS, Müller Filter, Nissens, NTN-SNR, Osram, Samko, SKF, SKV, Swag, Valeo*.

* Bosch i Magneti Marelli (bez akumulatorów ), Bosch, Delphi Technologies, Magneti Marelli i Valeo (bez urządzeń diagnostycznych).

Zasady akcji oraz regulamin dostępne u Opiekunów Państwa Firmy oraz w siedzibie Spółki.

Zapytaj swojego opiekuna o swój cel zakupowy i pakuj walizki na wymarzone wakacje!
 

Termin wyjazdu: styczeń 2020

Poniżej znajdą Państwo Formularz Zgłoszenia do udziału w akcji promocyjnej, którego wypełnienie jest niezbędne do wzięcia udziału w promocji.

Warunkiem uczestnictwa w wyjeździe jest posiadanie paszportu ważnego minimum 6 miesięcy ponad termin planowanego zakończenia pobytu na Mauritiusie.

Informacji udziela:
Dział Marketingu
 12 61 94 654
 marketing@motogama.com.pl
MOTOGAMA spełnia wakacyjne marzenia na rajskiej wyspie!
Podziel się na:
Newsletter
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi promocjami, nowościami i aktualnościami, podaj nam swój adres e-mail.

Wybierz język Twojego newslettera:
Potrzebujemy również Twojej zgody, żebyś został naszym subskrybentem.Strona motogama.pl używa plików cookies w celu realizacji usług oraz prowadzenia anonimowych statystyk. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim urządzeniu. Zgodę możesz cofnąć zmieniając ustawienia przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce Prywatności.
Akceptuję