Potwierdzanie faktur korygujących w 2021 roku.

Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom ustawodawcy, w związku ze zmianą przepisów o podatku od towarów i usług

zgodnie z ustawą z dnia 27 listopada 2020 r. art.13.1, Spółka PH Motogama przyjmuje, że dla faktur korygujących  (in minus) wystawionych od 1 stycznia 2021 roku, o których mowa w art. 29a ust. 13 ustawy o VAT lub w art. 29a ust. 14 ustawy o VAT, będzie stosować z nabywcą przepisy ustawy o VAT w brzmieniu dotychczasowym, czyli:
poprzez potwierdzenie odbioru faktury korygującej.
Wszyscy Klienci otrzymujący od nas dokumenty w postaci elektronicznej poprzez panel INGENES, otrzymają maila z prośbą o akceptację załączonej "Zgody na potwierdzanie odbioru faktur korygujących wystawianych w 2021 roku".
Wszystkich pozostałych Klientów otrzymujących od nas dokumenty w formie papierowej prosimy o pobranie formularza "Zgody na potwierdzanie odbioru faktur korygujących wystawionych w 2021 roku" i odesłanie go podpisanego. Najprostszą formą i zarazem najlepszym momentem na tę operację będzie najbliższy zwrot towaru, który wymagał będzie wystawienia korekty.
Niedopełnienie tej formalności spowoduje brak możliwości wystawienia faktury korygującej.


Informacji udziela:
Dział Obsługi Klienta
 12 61 94 600
 zamowienia@motogama.com.plPodziel się na:
Newsletter
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi promocjami, nowościami i aktualnościami, podaj nam swój adres e-mail.

Wybierz język Twojego newslettera:
Potrzebujemy również Twojej zgody, żebyś został naszym subskrybentem.Strona motogama.pl używa plików cookies w celu realizacji usług oraz prowadzenia anonimowych statystyk. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim urządzeniu. Zgodę możesz cofnąć zmieniając ustawienia przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce Prywatności.
Akceptuję